Korzyści

Bezpłatna energia i tanie ogrzewanie
Wykorzystanie OZE pozwala cieszyć się bezpłatnym prądem, a także dużo niższymi kosztami ogrzewania i klimatyzacji.

Gwarancja trwałości na lata.
Systemy i urządzenia OZE są zaprojektowane tak, aby służyć przez wiele lat. Wieloletnia gwarancja, pozwala na zwrot inwestycji i wygenerowanie rzeczywistych oszczędności, zanim sprzęt zacznie wymagać wymiany lub naprawy.

Niższe rachunki.
OZE generują wielowymiarowe oszczędności – energii elektrycznej, gazu, wody, oraz paliw grzewczych. Dzięki temu twoje rachunki są nieporównywalnie niższe!

AVM

Oszczędności
Inwestycja w OZE to doskonały sposób na oszczędności. Niskie rachunki za prąd oraz obniżone koszty ogrzewania to pieniądze, które zostają w Twoim portfelu.

Wielofunkcyjne systemy i urządzenia
Systemy i urządzenia wykorzystujące OZE, to najnowocześniejsze rozwiązania, które podnoszą funkcjonalność całej instalacji. Praktycznie bezobsługowe, intuicyjne i wygodne w użyciu, pozwalają cieszyć się funkcją ogrzewania i wentylacji w obrębie jednej instalacji. Uzupełniając się, np. poprzez połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, jeszcze bardziej obniżają koszty.

Lepszy komfort życia.
Czyste i świeże powietrze w domu, praktycznie bezobsługowa instalacje grzewcza oraz możliwość wytworzenia własnego prądu. Dzięki wykorzystaniu OZE możesz podwyższyć swój komfort życia, jakość powietrza w domu, a jednocześnie obniżyć zużycie energii i jej koszty. Wszystko to zgodnie z naturą, bez naruszania jej praw.

telefon
AVM ENGINEERING Sp.z o.o.
NIP: 1251622047
+ 48 797 788 957
8:00-17:00 od Pn do Pt