Misja firmy

AVM Engeeenring to odpowiedź na wyzwania, jakie generuje współczesny kryzys energetyczny, a także stale pogłębiająca się destrukcja środowiska naturalnego i zanieczyszczenia powietrza oraz wody.

Potencjał Odnawialnych Źródeł Energii zainspirował nas do stworzenia firmy AVM Engeenering, której celem jest nie tylko ochrona środowiska, ale przede wszystkim wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, które zmienią codzienne życie naszych klientów. Oferowane przez nas rozwiązania, są pierwszym krokiem w kierunki niezależności energetycznej, a w efekcie niskich kosztów ogrzewania i prądu.

Od początku z OZE

Z branżą OZE jesteśmy związani od samego początku, gdy w 2001 roku pojawiły się pierwsze urządzenia wykorzystujące energie ze źródeł odnawialnych. Przez przeszło 20 lat towarzyszyliśmy rozwojowi systemów i urządzeń OZE, pracowaliśmy z różnymi technologiami i sprawdziliśmy zastosowanie różnych rozwiązań. W tym czasie realizowaliśmy także duże projekty deweloperskie, doskonaląc się w zakresie szeroko pojętego budownictwa.

Dzięki temu dziś nie tylko doskonale znamy obie te branże, ale także doskonale je ze sobą łączymy, oferując dla naszych klientom kompleksową i przemyślana usługę, opartą na naszym wieloletnim doświadczeniu i doskonałej znajomości obu tych branż.

[lgx-carousel cat=”firmy” itemlarge=”4″ ]

Producenci
w ofercie

Współtworzyliśmy

avm-w-liczbach
lotnisko
oseidle
hala
centra

Zamontowaliśmy

Otrzymaj personalnego doradcę

Skorzystaj z jego doświadczenia, aby wybrać mądrze…

Profesjonalizm w każdym calu

Pracownicy AVM Engeenering to osoby o ogromnym doświadczeniu i wiedzy, stale rozwijający się i uzupełniający swoją wiedzę. Znajomość branży budowlanej i stosowanych na przełomie ostatnich 20 lat technik budowlanych oraz materiałów, pozwala na świadomy i dostosowany do faktycznych warunków budynku dobór urządzeń grzewczych czy też paneli fotowoltaicznych, które dzięki temu spełnią swoją rolę.

Każda inwestycja, bez względu na jej wymiar jest zawsze dokładnie zaplanowana i przemyślana. Pracuje nad nią zarówno nasz doradca, który przeprowadza audyt energetyczny budynku i wywiad z klientem, w celu poznania oczekiwań klienta, a następnie kierownik działu montażu, jak i Prezes firmy, który dobiera optymalne rozwiązania technologiczne.

Zależy nam, aby nasza usługa przełożyła się na realne korzyści dla klienta, dlatego nie tylko montujemy urządzenia, ale także, gdy jest taka potrzeba przeprowadzamy modernizację izolacji całego budynku.

Nasze certyfikaty są ogólnodostępne!

Jak działamy?

Zanim przystąpimy do przygotowania oferty, przeprowadzana jest ekspertyza budynku pod kątem energetycznym. Pozwala to na ocenę parametrów energetycznych budynku oraz wybór optymalnego sposobu przeprowadzenia modernizacji, która zmniejszy koszty ogrzewania. Audyt zawiera plan prac, z uwzględnieniem aspektów technicznych, ekonomicznych i energetycznych.

Przeprowadzenie audytu, umożliwia przygotowanie optymalnej oferty dla klienta. Przygotowując ofertę, zawsze bierzemy pod uwagę najlepsze i sprawdzone rozwiązania, a także indywidualne preferencje i uwagi klientów. Zależy nam, aby finalny produkt i usługa były idealnie dopasowane do warunków budynku, ale także do możliwości finansowych klientów, aby dzięki inwestycji w OZE faktycznie zaoszczędzili.

Po przedstawieniu oferty i zatwierdzeniu jej przez klienta, zostaje stworzona umowa. Przygotowywane przez nas umowy są napisane jasnym i zrozumiałym dla klientów językiem oraz nie zawierają żadnych ukrytych kosztów.

Po podpisaniu umowy, do miejsca docelowego zostaną dostarczone urządzenia, z których będzie się składała instalacja. Dla naszych klientów wybraliśmy sprawdzone rozwiązania oraz sprzęt renomowanych firm, z wieloletnią gwarancją. Dzięki temu nasi klienci przez długie lata mogą cieszyć się bezusterkowym działaniem instalacji.

Po dostarczeniu urządzeń, następuje ostatni, bardzo ważny etap, czyli montaż instalacji. Nawet najlepsze urządzenia, nie będą sprawnie działać, jeżeli nie zostaną właściwie zamontowane. Nasi monterzy to profesjonaliści w każdym calu, którzy zawsze skrupulatnie i dokładnie przeprowadzają montaż instalacji.

Klient zawsze jest najważniejszy

Podstawą wszystkich naszych projektów jest klient i jego zadowolenie. Zawsze skupiamy się na tym, aby zastosowane technologie spełniały nie tylko wymogi budynku, ale także oczekiwania klienta.

Stawiamy na wieloletnią współpracę z klientem, dlatego po wykonaniu przez nas usługi, klient nigdy nie jest pozostawiony sam sobie – zawsze jesteśmy do dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, a także przypomnimy np. o cyklicznym serwisowani urządzeń.

Realne korzyści

Wiemy, że każda firma z branży OZE gwarantuje niższe rachunki za prąd oraz ogrzewanie – i trudno się z nimi nie zgodzić! Co w takim razie nas wyróżnia?

W AVM Engeenering skupiamy się na realnych korzyściach dla klienta i efekcie inwestycji, która przełoży się na wieloletnie oszczędności i zadowolenie klienta – nawet po wielu latach.

Inwestycja w urządzenia i systemy wykorzystujące OZE do pozyskania energii elektrycznej oraz zmniejszenia kosztów ogrzewania to:

  • Długoterminowe oszczędności, niższe rachunki za prąd i stałe koszty. Prąd uzyskiwany z siły wiatru lub słońca jest praktycznie bezpłatny, a połączenie fotowoltaiki z pompą ciepła lub rekuperatorem, dodatkowo obniża koszty ogrzewania – praktycznie do zera.
  • Możliwość pozyskania atrakcyjnych źródeł finansowania. W formie nisko oprocentowanych pożyczek lub bezzwrotnych dofinansowań.
  • Możliwość sprzedaży nadwyżki wyprodukowaną energii innym podmiotom.
  • Niezależność i samowystarczalność. Oznacza to, że budżet domowy lub firmowy, w końcu nie będzie uzależniony od cen tradycyjnego prądu – dzięki OZE można produkować i magazynować własny prąd.