Wentylacje z odzyskaniem ciepła

Klimatyzacja i ogrzewanie to najdroższe przedsięwzięcia w domowym budżecie, choć w wcale nie musi tak być! Dzięki wentylacji z odzyskiem ciepła możemy nie tylko zyskać świeże i czyste powietrze w domu, ale również zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Nie od dziś wiadomo, ze odpowiednia wentylacja w domu to jeden z ważniejszych czynników byśmy mogli się w nim czuć komfortowo, ale również czuć świeże powietrze. Co więcej, zyskują również ściany w naszym budynku, nie spotkamy się z problematycznym grzybem na ścianie, a rachunki za prąd pójdą w dół.

Zalet wentylacji z odzyskaniem ciepła jest naprawdę wiele i nikogo, kto raz zdecydował się na skorzystanie z naszych usług w tym segmencie, nie trzeba do nich przekonywać.

więcej

Gruntowe pompy ciepła

Energia cieplna skumulowana w gruncie, to sprawdzony i skuteczny sposób na niższe koszty ogrzewania oraz czyste i świeże powietrze w domu. Gruntowe pompy ciepła to ogrzewanie tańsze nawet o 80%, a dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja jest tania w eksploatacji i może z powodzeniem działać nawet przez kilkadziesiąt lat.

Innym bardzo dużym atutem gruntowej pompy ciepła jest fakt, że pompy ciepła są najbardziej przyjaznym środowisku i ekologicznym urządzeniem grzewczym, a także redukują emisję dwutlenku węgla. Ciepło geotermalne stanowi bowiem energia słoneczna, która kumulowana jest w gruncie, a także wodach gruntowych i powierzchniowych zbiornikach wodnych. Dlatego też przy wyborze takiego źródła energii bardzo ważne są takie czynniki jak zapotrzebowanie na energię, rodzaj gruntu, na którym stoi budynek zasilany pompą ciepła, a także rodzaj systemu centralnego ogrzewania.

więcej

Powietrzne pompy ciepła Marki

Powietrzne pompy ciepła

Wykorzystaj energię cieplną z powietrza, ciesz się tanim ogrzewaniem i klimatyzacją w Twoim domu, redukując koszty ogrzewania nawet o 75%! Wszystko to za sprawą instalacji powietrznej pompy ciepła, która jest jednym z najtańszych i najbardziej komfortowych sposobów ogrzewania domu. Jeśli jednak nadal masz wątpliwości czy jest to odpowiednie wyjście dla Ciebie – sprawdź zalety powietrznej pompy ciepła.

Dzięki zastosowaniu tego rodzaju pompy ciepła rozwiążemy zarówno kwestię ogrzewania naszej posiadłości, jak i dostarczenia ciepłej wody użytkowej. Ponadto montaż pompy ciepła nie jest skomplikowany i odbywa się na zewnątrz. Dzięki temu nawet jeśli nie zaczynamy swojej „przygody” z tego rodzaju ogrzewaniem przy budowie domu, to nie będziemy zmuszeni do tworzenia bałaganu wewnątrz domu. Co więcej, do montażu nie jest konieczna duża przestrzeń ani dostęp do wód podziemnych czy powierzchniowych. Cały montaż przez naszą firmę trwa zaledwie 1-2 dni!

więcej

Instalacje fotowoltaiczne

Dzięki AVM Engineering możesz z łatwością zmniejszyć opłatę za prąd do zaledwie kilkudziesięciu złotych miesięcznie! To właśnie fotowoltaika jest bardzo opłacalnym i zarazem skutecznym sposobem na zmniejszenie rachunków za prąd do minimum. Posiadając instalację fotowoltaiczną na swojej posiadłości, wytwarzamy w pełni darmowy prąd z energii słonecznej, co przekłada się na realne oszczędności w rachunkach za prąd, ale również sprzyja oczyszczania klimatu.

Jaką instalację fotowoltaiczną wybrać?

Wraz z coraz większym zainteresowaniem instalacjami fotowoltaicznymi, na rynku pojawia się bardzo dużo typów takiego rozwiązania. My przedstawimy Państwu dwa najpopularniejsze typy instalacji, które również polecamy naszym Klientom.

więcej