Oferta

Wentylacje z odzyskaniem ciepła

Klimatyzacja i ogrzewanie to najdroższe przedsięwzięcia w domowym budżecie, choć w wcale nie musi tak być! Dzięki wentylacji z odzyskiem ciepła możemy nie tylko zyskać świeże i czyste powietrze w domu, ale również zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Nie od dziś wiadomo, ze odpowiednia wentylacja w domu to jeden z ważniejszych czynników byśmy mogli się w nim czuć komfortowo, ale również czuć świeże powietrze. Co więcej, zyskują również ściany w naszym budynku, nie spotkamy się z problematycznym grzybem na ścianie, a rachunki za prąd pójdą w dół.

Zalet wentylacji z odzyskaniem ciepła jest naprawdę wiele i nikogo, kto raz zdecydował się na skorzystanie z naszych usług w tym segmencie, nie trzeba do nich przekonywać.

więcej

Gruntowe pompy ciepła

Energia cieplna skumulowana w gruncie, to sprawdzony i skuteczny sposób na niższe koszty ogrzewania oraz czyste i świeże powietrze w domu. Gruntowe pompy ciepła to ogrzewanie tańsze nawet o 80%, a dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja jest tania w eksploatacji i może z powodzeniem działać nawet przez kilkadziesiąt lat.

Innym bardzo dużym atutem gruntowej pompy ciepła jest fakt, że pompy ciepła są najbardziej przyjaznym środowisku i ekologicznym urządzeniem grzewczym, a także redukują emisję dwutlenku węgla. Ciepło geotermalne stanowi bowiem energia słoneczna, która kumulowana jest w gruncie, a także wodach gruntowych i powierzchniowych zbiornikach wodnych. Dlatego też przy wyborze takiego źródła energii bardzo ważne są takie czynniki jak zapotrzebowanie na energię, rodzaj gruntu, na którym stoi budynek zasilany pompą ciepła, a także rodzaj systemu centralnego ogrzewania.

więcej

Instalacje fotowoltaiczne

Dzięki AVM Engineering możesz z łatwością zmniejszyć opłatę za prąd do zaledwie kilkudziesięciu złotych miesięcznie! To właśnie fotowoltaika jest bardzo opłacalnym i zarazem skutecznym sposobem na zmniejszenie rachunków za prąd do minimum. Posiadając instalację fotowoltaiczną na swojej posiadłości, wytwarzamy w pełni darmowy prąd z energii słonecznej, co przekłada się na realne oszczędności w rachunkach za prąd, ale również sprzyja oczyszczania klimatu.

Jaką instalację fotowoltaiczną wybrać?

Wraz z coraz większym zainteresowaniem instalacjami fotowoltaicznymi, na rynku pojawia się bardzo dużo typów takiego rozwiązania. My przedstawimy Państwu dwa najpopularniejsze typy instalacji, które również polecamy naszym Klientom.

więcej